B&B's, chambres d'hôtes en bed & breakfasts in Lot-et-Garonne

Op zoek naar een B&B in Lot-et-Garonne? Hieronder vind je een bed and breakfast of chambres d'hôtes in Lot-et-Garonne. Verander de opties aan de linkerkant om meer resultaten te bekomen.
Domaine Courbiac

Domaine Courbiac

Bed & breakfast
Courbiac
€ 65 per nacht

Gelegen aan de rand van een vallei met schitterend uitzicht over de zonnebloem-, graan- en maisvelden bij het dorpje Courbiac.

En Bord de Rivière

En Bord de Rivière

Bed & breakfast
Casseneuil
€ 85 - € 129 per nacht

Ideaal adres voor wie op zoek is naar rust, authenticiteit en gezellegheid. Op slechts een paar kilometers van 5 der « plus beaux villages de France »

Le Clos du Chevalier

Le Clos du Chevalier

Bed & breakfast
Le Bastit
€ 75 per nacht

Unieke Chambres d'hôtes in een middeleeuwse riddercommanderij, nabij Rocamadour (Le Bastit, LOT, France) in een prachtige omgeving